Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store
Manuka Health is a rare and special honey that has been extensively researched and recognized for its remarkable natural qualities. Manuka Health's premium range of bee products includes Manuka honey, Propolis and Royal Jelly, as well as specially developed products for winter wellbeing, skin care and oral health.
Showing1–16 of 16 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
MANUKA HEALTH MGO 400+ Manuka Honey & Propolis Throat Spray 20ml
£16.00 Unit price £800.00 perlitre
MANUKA HEALTH MGO 550+ Manuka Honey 250g
£70.00 Unit price £280.00 perkg
MANUKA HEALTH Manuka Honey Drops with Propolis 58 lozenges
MANUKA HEALTH Manuka Honey Drops with Propolis 58 lozenges
£22.00 Unit price £88.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO 400+ Manuka Honey 250g
£46.00 Unit price £184.00 perkg
MANUKA HEALTH Manuka Honey With Ginger & Lemon Lozenges 65g
£8.00 Unit price £123.08 perkg
5.0
(2)
MANUKA HEALTH MGO 250+ Honey 250g
£32.00 Unit price £128.00 perkg
MANUKA HEALTH Mānuka Honey & Lemon Lozenges 250g
£20.00 Unit price £80.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO 550+ Manuka Honey 500g
£115.00 Unit price £230.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO 100+ Manuka Honey 500g
MANUKA HEALTH MGO 100+ Manuka Honey 500g
£40.00 Unit price £80.00 perkg
MANUKA HEALTH Mānuka Honey & Lemon Lozenges 65g
£8.00 Unit price £123.08 perkg
MANUKA HEALTH Manuka Honey & Propolis Lozenges 65g
£8.00 Unit price £123.08 perkg
MANUKA HEALTH Manuka Honey & Blackcurrant Lozenges 65g
£8.00 Unit price £123.08 perkg
MANUKA HEALTH MGO 400+ Manuka Honey 500g
£80.00 Unit price £160.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO™950+ Rare High Grade Monofloral Manuka Honey 250g
£199.00 Unit price £796.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO 100+ Honey 250g
£23.00 Unit price £92.00 perkg
MANUKA HEALTH MGO 250+ Honey 500g
£55.00 Unit price £110.00 perkg

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old